PopisFinanční institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/ka.
Náplň práce:
- vedení krajské pobočky
- vedení výběrových řízení
- školení obchodních dovedností
- plnění stanovených cílů
- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
Požadujeme:
- výborné manažerské a organizační schopnosti
- komunikativní a obchodní dovednosti
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita (ekonomického směru)
- zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ
- bezúhonnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí kanceláře a veškerý servis
- klientelu přidělenou společností - předem domluvené schůzky zajišťuje centrála společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- pohyblivou složku - odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem
- pravidelná školení a porady
- možnos kariérního růstu
V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěFinanční Institut s.r.o. Plzeň, Bedřicha Smetany 139/1, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně70000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Finanční Institut s.r.o.
  • Finanční Institut s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Šantrůčková
  • Telefon : +420 605 008 493(8:00-16:00)
  • E-mail : personal.prahamesto@financni-institut.cz
  • Adresa : Finanční Institut s.r.o. Plzeň, Bedřicha Smetany 139/1, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

školení

vedení

obchodní

společností

společnosti

centrála

zajišťuje

schůzky

domluvené

předem