PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Požadujeme: Ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně Bc. (nejlépe ekonomického směru); Organizační, koordinační a komunikační schopnosti; Velmi dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Visio); Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a nadstandardní pečlivost; Flexibilita a odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu a ochota učit se novým věcem.
Pracovní náplň: Provedení a odpovědnost za tvorbu procesních analýz za účelem nastavení metodického prostředí pro zajištění kvality podpůrných procesů, tj. zejména:
- analýza stávajícího stavu instituce ve vymezených oblastech
- vyhodnocení stavu řídících a podpůrných procesů
- návrh optimalizace s cílem zvýšení efektivity a kvality vykonávaných činností
- správu a udržování procesního portálu
Výhodou: Praxe ve stejné či obdobné pozici; Praxe v oblasti strategického řízení a manažerského reportingu; Praxe v oblasti modelování procesů; Orientace v programech pro datovou analýzu;Orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovacích; Znalost vysokoškolského prostředí;Znalost anglického jazyka
Nabízíme: Nástup od 1. 5. 2019 (nebo dle dohody); Smlouvu na dobu určitou do 12/2020;Pracovní úvazek plný (1,0); Motivační finanční ohodnocení odpovídající odváděnému výkonu a náročnosti vykonávané pozice; Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání i bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu), viz www.jcu.cz;
Mzda 30 - 38 000 Kč dle pracovních zkušeností

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou "Metodik expert procesní analýzy" na e-mail: horejsi@jcu.cz nejpozději do 20. 3. 2019.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Jitka Hořejší
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

praxe

oblasti

dle

stavu

office

procesů

znalost

podpůrných

kvality

dobu