PopisTajemník Úřadu městské části města Brna, Brno-Kníničky
vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici údržbář
Náplň práce:
domovnické práce vč. odborných řemeslných prací při opravách a údržbě domovních objektů menšího rozsahu a technického vybavení, např. údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, zámečnické, provoz kotelny
zednické práce, zahradnické práce, práce s motorovou pilou
provádění úklidu veřejných prosor
celoroční údržba a pokos zeleně v obci s použitím mechanizace
letní a zimní údržba obecních chodníků, komunikací a zastávek MHD
řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3500 kg
podávání a doručování listovních zásilek a balíčků o hmotnosti do 5 kg, pochůzky ve vnitřním a vnějším styku úřadů a organizací
základní odborné práce při přípravě půdy malou mechanizací nebo dezinfekcí, při výsevu semen, vysazování stromů, výběru, řezu dřevin
práce, údržba a drobné opravy mechanizace používané k údržbě veřejné zeleně
úklid prostorů údržby včetně garáže a souvisejících prostor
Požadavky:
minimální střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, zdravotní způsobilost, ŘP sk.B
Výhodou: praxe v oboru, ŘP sk. C, CE, T, BE
Uzávěrka přihlášek je do 25.03.2019 (včetně) do 11.00 hodin na adresu: ÚMČ Brno-Kníničky, Nová 11, 635 00 Brno v obálce označené nápisem "Výběrové řízení - údržbář".
Přihlášky přijaté (doručené) na podatelně úřadu po tomto datu budou z výběrového řízení vyřazeny, a to i v případě, že byly podány k poštovní přepravě před 25.03.2019.
Bližší informace poskytne: tajemník Ing. Lukáš Bezděk, tel. 546 220 051
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěstská část Brno - Kníničky, Nová 92/11, Kníničky, 635 00 Brno 35 Mzda minimálně17150 Kč Mzda maximálně23270 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

Statutární město Brno
  • Statutární město Brno
  • Kontakt : Ing. Lukáš Bezděk
  • Telefon : +420 546 223 196
  • Adresa : Městská část Brno - Kníničky, Nová 92/11, Kníničky, 635 00 Brno 35

Klíčová slova

práce

údržba

řízení

tajemník

zahradnické

včetně

opravy

údržbě

úřadu

semen