PopisNáplň práce:
- evidence a sledování vzniklých chyb v systému
- technické posouzení výsledků testů a vyhodnocení chyb
- vedení statistiky chyb včetně přehledů pro management
- účast na koncernových jednáních - prezentace chyb, jednání o chybách s dodavateli (v AJ/NJ)
- plánování, zajištění a správa testovacího HW poskytnutého zadavatelem
- plánování systémových testů
- zajištění potřebných vzorků, plánování a účast na testovacích a přejímacích jízdách

Požadavky:
- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
- platná Vyhláška 50 výhodou
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- zkušenosti s testováním výhodou
- technické a logické myšlení
- zájem o automobily
- ochotu učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat
- flexibilita a rychlá adaptace

Nabízíme Vám:
- možnost služebních cest do zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, jazykové kurzy, teambuildingy,…)

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, multisport karta, příspěvek na PP a ŽP, teambuildingy
Hlásit se e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB E K O Engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje 871/13, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • Kontakt : Simona Formánková
  • Telefon : +420 725 975 793
  • Adresa : B E K O Engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje 871/13, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

pracovní

plánování

chyb

kurzy

zajištění

účast

doba

stravenky

jazykové

flexibilní