Popismísto výkonu práce: Primagra a. s., 5. května 352, Dobroměřice
PP na 3 roky, nástup možný ihned
Náplň práce:
- ostraha zemědělského objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro OZP (vymezená chráněná pracovní místa)
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování. zázemí stabilní firmy . odměny pro vynikající pracovníky. možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E.- pravidelná školení
Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo emailem: 477070025 v době od 7,00 do 16,30 hod, e-mail: eva.cerna@oko69.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOKO 69, s.r.o.- pracoviště Dobroměřice, 5. května 352, Dobroměřice, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně91 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-02T02:56:01

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Machleidtová
  • Telefon : +420 477 070 025
  • Adresa : OKO 69, s.r.o.- pracoviště Dobroměřice, 5. května 352, Dobroměřice, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

práce

strážný

pracovní

místo

odměny

vymezená

chráněná

místa nabízíme

poměr

dobu