PopisPožadavky: dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění, pečlivost, spolehlivost, empatický přístup, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup.
Náplň práce: poskytování odborného sociálního poradenství, zejména v oblasti kompenzačních pomůcek (optických a IT technologií pro zrakově postižené).
Jedná se o pracovní místo určené pouze pro osoby se zdravotním postižením.
Životopisy a dotazy zasílejte pouze mailem na steringova@tyflokabinet-cb.cz
Nástup možný dle dohody. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRoudenská 485/18, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T21:15:07

Společnost

Tyflokabinet České Budějovice, o.p.s.
  • Tyflokabinet České Budějovice, o.p.s.
  • Kontakt : Jana Steringová
  • E-mail : steringova@tyflokabinet-cb.cz
  • Adresa : Roudenská 485/18, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dle

požadavky

pomůcek

optických

technologií

zrakově

postižené jedná

pracovní

místo

osoby