PopisNáplň práce:
•Přijímání, zpracování a evidence objednávek
•Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
•Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
•Práce s příslušným evidenčním a informačním SW
•Řízení malého dodávkového vozidla

Požadavky:
•ÚSV / SOU
•Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, praxe na obdobné pozici vítána
•Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
•Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
•Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
•Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
•Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Navýšení mzdy po zapracování
•Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
•Zaškolení na pozici

Nástup:
•03/2019, nebo dle dohody

Kontaktní osoby:
•Vedoucí pobočky Chomutov: Petr Volf, mobil: 739 684 267, e-mail: petr.volf@apm.cz
•Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Životopisy posílejte na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: Prodejce/ řidič – Chomutov.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPM Automotive s.r.o. - Chomutov, Kukaňova 5375, 430 03 Chomutov 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T10:55:14

Společnost

APM Automotive s.r.o.
  • APM Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Petr Volf
  • Telefon : +420 739 684 267
  • Adresa : APM Automotive s.r.o. - Chomutov, Kukaňova 5375, 430 03 Chomutov 3

Klíčová slova

chomutov

náplň

trhu navýšení

zaměstnanecké

navíc

dovolená

stravování

zapracování příspěvek

mzdy

postavením