Popis
Stoklasa textilní galanterie s.r.o., hledá do svých řad kolegyni/gu na pozici:
Asistent/ka manažerky sítě prodejen

Náplň práce:
• Komunikace s prodejnami ohledně plánování jednotlivých eventů (narozeniny, výprodeje, slevové akce apod.) a jejich organizace
• Správa profilů prodejen na sociální síti Facebook
• Organizace kurzů pořádaných na prodejnách
• Správa redakčního systému webu Stoklasa
• Výpomoc na prodejnách v případě přestavby nebo kompletního freshingu prodejen, účast při zřizování nové prodejny
• Komunikace s obchodními centry
• Služební cesty na prodejny

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Samostatnost, preciznost, zodpovědnost
• Časovou flexibilitu

Nabízíme:
• Příjemný kolektiv
• Práci na HPP, plný úvazek
• Pružnou pracovní dobu, místo výkonu práce v Kravařích
• Zajímavou a odpovědnou práci
• Fixní mzda ve zkušební době a odměny po zapracování
• Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Zaměstnanecké benefity, 2 dny sick day

Nástup možný ihned. Životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,
do předmětu zprávy uveďte: asistentka manažerky sítě prodejen
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZáhumenní 453/22, Kouty, 747 21 Kravaře u Hlučína Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T18:54:28

Společnost

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Kontakt : Anna Adámková
  • Telefon : +420 734 112 500
  • Adresa : Záhumenní 453/22, Kouty, 747 21 Kravaře u Hlučína

Klíčová slova

prodejen

sítě

manažerky

stoklasa

hpp

práce

výkonu

místo

dobu

pracovní