PopisPracovní náplň:
- navrhování přípravků pro ohýbání, tváření a
obrábění kovů
- navrhování transportních a manipulačních přípravků
- tvorba výrobní výkresové dokumentace

Požadujeme:
- vzdělání ÚSO strojírenství nebo v podobném oboru
- praxe vítána, vhodné však i pro absolventy
- znalost programu Solid Edge vítána
- MS Office (především Excel)
- aktivní a pozitivní přístup
- samostatnost a flexibilita

Nabízíme:
Příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné telefonní tarify, sportovní a společenské akce
Firemní vzdělávání a možnost seberealizace
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Věže 149/8, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T10:55:14

Společnost

DTZ s.r.o.
  • DTZ s.r.o.
  • Kontakt : Martina Kučerová
  • Telefon : +420 488 577 612
  • Adresa : U Věže 149/8, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

navrhování

vítána

pracovní

stravování

office

především

excel

aktivní

pozitivní

přístup