PopisNáplň práce:
Zajišťuje kompletní majetkovou evidenci, včetně zařazení majetku do užívání a vyřazování majetku z evidence
Zpracovává odpisové plány
Spolupracuje při inventarizaci majetku a dokladové inventarizaci
Připravuje podklady k účetním závěrkám
Podílí se na dalších činnostech finanční účtárny
Požadujeme:
Ukončené SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru
Orientaci v platné legislativě (zejména zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, vyhl. č. 410/2009 Sb., ČÚS č. 701 – 710, zákon č. 228/2016 Sb., o rozpočtových pravidlech)
Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
Spolehlivost a zodpovědnost
Dobré komunikační dovednosti
Týmového ducha a loajalitu
Trestní bezúhonnost
Výhodou:
Praxe v rozpočtové nebo příspěvkové organizaci
Znalost programů INVIO, GORDIC
Nabízíme:
HPP na dobu určitou s trváním jednoho roku (s výhledem na dobu neurčitou)
Plný pracovní úvazek
Platové podmínky odpovídající Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Práci v příjemném kolektivu
5 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity
Nástup: co nejdříve nebo dle dohody
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte do 13. 3. 2018 na adresu l.luxova@jus.cz. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěV pevnosti 13/4, Vyšehrad, 128 00 Praha 28 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně26500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T15:02:31

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Kontakt : Ludmila Luxová
  • Adresa : V pevnosti 13/4, Vyšehrad, 128 00 Praha 28

Klíčová slova

majetku

dobu

včetně

zákon

náplň

podmínky

veřejných

zaměstnanců

poměrech