PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail monika.petrova@eurocentrum.cz.
Požadavky:
- min. SŠ, vhodné i pro absolventy
- řidičský průkaz sk. B
- základní znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost práce na PC, grafické programy výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
- příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem
- vysoké pracovní nasazení, komunikační a prodejní dovednosti
- zájem o cestovní ruch, dobré zeměpisné znalosti
Hlavní náplň práce:
- nabídka a prodej zájezdů a cestovních služeb
- vytváření cestovních smluv a s tím spojených dokladů, aktivní komunikace se zákazníkem
Zaměstnanecké výhody:
- možnost cestování, zahraniční informační cesty.
Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTomáš Zahálka - CA Eurocentrum, Svatohavelská 66, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Tomáš Zahálka
  • Tomáš Zahálka
  • Kontakt : Monika Petrová
  • Adresa : Tomáš Zahálka - CA Eurocentrum, Svatohavelská 66, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

znalost

cestovních

kontakt

služeb

dovednosti

zájem

cestovní

ruch

dobré

zeměpisné