PopisASISTENTI PREVENCE KRIMINALITY
Požadavky na uchazeče: občanství České republiky, min. základní vzdělání,
je způsobilý k výkonu práce (na základě lékařské prohlídky) v noci a ve směnném provozu, je schopen fyzické činnosti.
Náplň práce:
spolupůsobení na úseku dohledu a ochrany veřejného pořádku na území města Valašské Meziříčí
Písemná přihláška bude obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče (telefonický a případně e-mailový kontakt), číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče, přílohy dle následujícího odstavce
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, minimálně předložení vysvědčení z posledního ročníku ZŠ, výučního listu atd.
čestné prohlášení ne starší 3 měsíců, že nebyl v posledních třech letech odsouzen pro úmyslný trestný čin nebo v posledním roce pro trestný čin spáchaný z nedbalosti
Nabízíme: platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě do 4. platové třídy
Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou do 31. 12. 2021, se zkušební dobou
3 měsíce.
Místo výkonu práce: město Valašské Meziříčí.
Předpokládaný nástup k 1. 6. 2019, dřívější nástup výhodou.
Organizace si vyhrazuje právo funkční místo neobsadit, případně výběrové řízení zrušit.
Přihlášky zasílejte do 14. 3. 2019 na adresu:
Městský úřad Valašské Meziříčí
Odbor organizační a zaměstnanecký
Soudní 1221
757 38 Valašské Meziříčí
Obálku zřetelně označte:
"NEOTVÍRAT - přihláška do výběrového řízení - asistent prevence kriminality Městské policie Valašské Meziříčí".
Bližší informace podá Ing. Bc. Jan Camfrla, ředitel Městské policie Valašské Meziříčí, Tolstého 1138, Valašské Meziříčí, tel.: 602777156, e-mail: camfrla@muvalmez.cz.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNáměstí 7/5, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Město Valašské Meziříčí
  • Město Valašské Meziříčí
  • Kontakt : Jan Camfrla
  • Telefon : +420 602 777 156
  • Adresa : Náměstí 7/5, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

valašské

uchazeče

místo

čin

přihláška

řízení

platové

dle

datum

městské