PopisVhodné i pro OZP
Knihovnice/administrativní pracovnice ve školní knihovně, která zná a umí používat knihovnický program Clavius a zná základy katalogizace, práci na PC, Word ,Excel, Outlook. Požadujeme příjemné, vstřícné vystupování, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, diskrétnost.
Pracovní náplň: půjčování notového materiálu a knih, katalogizace notového materiálu a knih, kopírování notového materiálu pro studenty, grafické úpravy propagačních materiálů a další administrativní a sekretářské práce.
Mzda je v závislosti na délce praxe
V případě zájmu zaslat životopis na daný e-mail
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeskobratrská 862/15, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně17600 Kč Mzda maximálně24400 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace
  • Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace
  • Kontakt : Renata Friedrichová
  • Adresa : Českobratrská 862/15, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

notového

materiálu

katalogizace

knih

zná

administrativní

kopírování

studenty

grafické

úpravy