PopisMísto výkonu práce: Filištínská 20, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha stávajících klientů a akvizice nových komodit pod hlavičkou ČEZ.
POŽADAVKY: řidičské oprávnění skupiny B, dobrá znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, příjemné vystupování, komunikativnost.
Měsíční provize za prodeje až 15.000 Kč.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEnergomontáže Votroubek s.r.o. - 001, Filištínská 20, Chrudim I, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-30T01:57:23

Společnost

Energomontáže Votroubek s.r.o.
  • Energomontáže Votroubek s.r.o.
  • Kontakt : Petra Kapuciánová
  • Telefon : +420 773 794 137
  • Adresa : Energomontáže Votroubek s.r.o. - 001, Filištínská 20, Chrudim I, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

místo

kč první

flexibilita

příjemné

vystupování

komunikativnost měsíční

provize

prodeje

kontakt