PopisPracoviště: Bořivojova č.p. 286/19, Olomouc. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- denní komunikace s českými i zahraničními (zejména německými) obchodními partnery a vyřizování korespondence dle pokynů
- zpracování objednávek a jejich odesílání dodavatelům, sledování dodání zboží a reklamace u dodavatelů
- překlady z/do německého jazyka
- zajištění dopravy zboží a popřípadě jeho proclení
- vedení skladové evidence zboží
- administrativní činnost (vedení záznamů a evidence, zpracování podkladů pro mzdy a účetní, agenda zaměstnanců, atd.)
Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání (strojní zaměření výhodou)
- výborná znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň C1), znalost angličtiny výhodou
- znalost MS Office
- praxi na obdobné pozici min. 2 roky nutná
- samostatnost, pečlivost
- vynikající organizační a komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Nabízíme: zaškolení; možnost zvyšování mzdy na základě dobrých výsledků; dlouhodobou spolupráci; příjemný kolektiv; místo výkonu: centrum Olomouce.
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 9:00 - 17:00 hod. nebo mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNeurčeno PracovištěBořivojova 286/19, Lazce, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

HENKE METAL, s.r.o.
  • HENKE METAL, s.r.o.
  • Kontakt : Helena Henke
  • Telefon : +420 774 243 616
  • Adresa : Bořivojova 286/19, Lazce, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

znalost

zboží

výhodou

min

zpracování

vedení

evidence

mzdy

možný

roky