PopisOBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE pro Šumpersko, Jeseník
Nabízíme:
- zázemí silné, české společnosti
- produktová a obchodní školení
- možnost profesního a kariérního růstu
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
- další zaměstnanecké výhody (např. stravenky, sick-day)

Náplň práce:
- udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
- akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů
- plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
- identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence
- příprava nabídek, vedení projektu po obchodní stránce
- technické poradenství v oblasti střech, fasád a izolací
- zodpovědnost za svěřený region
- aktivní podíl na poskytování informací o produktech a službách zákazníkům
- pravidelný reporting
Požadavky:
- stavební vzdělání
- komunikativnost
- aktivní, dynamická a silná osobnost
- schopnost vyhledávat nové příležitosti
- technické myšlení
- dobrá orientace v oblasti konstrukce střech, fasád a izolací
- samostatnost, schopnost vést si celou obchodní agendu
- řidičský průkaz skupiny B
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěColeman S.I., a.s. Bruntál, tř. Práce 419/7, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Coleman S.I., a.s.
  • Coleman S.I., a.s.
  • Kontakt : Lucie Šedlbauerová
  • Telefon : +420 571 499 600
  • E-mail : kariera@coleman.cz
  • Adresa : Coleman S.I., a.s. Bruntál, tř. Práce 419/7, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

aktivní

obchodní

fasád

schopnost

technické

oblasti

obchodních

střech

izolací

nových