PopisPracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned.
Požadavky: vzděl. SŠ s maturitou - technického směru, znalost MS Office a práce s PC, především Excel, zkušenost s organizací činností, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup řešit problémy, ŘP sk. B, praxe ve výrobě výhodou.
Náplň práce: sledování a koordinování materiálového zajištění výroby v rámci slévárny, CNC a apretace.
Benefity: stravenky, flexi pasy a dovolená navíc. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod.
První kontakt POUZE mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU panelárny 594/6c, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

ALW INDUSTRY, s.r.o.
  • ALW INDUSTRY, s.r.o.
  • Kontakt : Studená
  • Adresa : U panelárny 594/6c, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

pracoviště

cnc

výhodou náplň

sledování

koordinování

materiálového

zajištění

výroby

rámci