PopisMísto výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem, telefonicky nebo osobně 8:00 - 16:30 hod. v pracovní dny

Požadavky:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- základní vzdělání (příp. kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách akreditovaný MPSV v rozsahu 150 hodin výhodou)
- základní orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění, - základní orientace ve Standardech kvality sociálních služeb
- dobré komunikační schopnosti, fyzická zdatnost pro práci v terénu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, schopnost zvládat náročné životní situace spojené s výkonem povolání

Výhodou je:
- předchozí zkušenost z přímé práce s lidmi v terénu
- znalost problematiky terénní práce
- hovorová znalost romského jazyka

Náplň práce:
- monitoring lokalit/samostatná depistážní činnost v sociálně vyloučených lokalitách a na ubytovnách s cílem mapovat situaci, eliminovat sociálně patologické jevy a napětí, zajišťovat pořádek a bezpečí
- společné pochůzky s příslušníky Policie ČR s cílem prohlubovat důvěru obyvatel v policii, eliminovat rizika vznikající z trestné činnosti.
- spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi v rámci své práce
- spolupráce při opatření v oblasti prevence - osvětová a přednáškovou činnost, besedy pro mládež a dospělé
- aktivity ve prospěch vlastního profesního rozvoje
- spolupráce se studenty při výkonu odborné praxe
- konzultace činnosti se odborným metodikem, koordinátorem

Přihlášku formou krátkého motivačního dopisu, strukturovaného životopisu včetně kontaktu a okopírované osvědčení o požadované kvalifikaci (osvědčení o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně osvědčení o absolvování kurzu TSP)
Zasláním přihlášky uchazeč souhlasí s uchováním svých dokumentů a v nich obsažených osobních údajů v evidenci VŘ.
zasílejte nebo osobně doručte na adresu (obálku označte heslem "Výběrové řízení - Pomocná ruka Vzájemné soužití o.p.s. Bieblova 404/8, 702 00 Ostrava
nebo elektronicky: pomocnaruka@vzajemnesouziti.cz

Uzávěrka přihlášek: 15.3.2019

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVzájemné soužití o.p.s. - Pomocná ruka, Bieblova 404/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Vzájemné soužití o.p.s.
  • Vzájemné soužití o.p.s.
  • Kontakt : Michaela Grebeníčková
  • Telefon : +420 775 761 196,
  • Adresa : Vzájemné soužití o.p.s. - Pomocná ruka, Bieblova 404/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

spolupráce

základní

osvědčení

sociálních

znalost

orientace

činnost

sociálně

cílem