PopisPROVOZNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE VÝDEJNĚ
- PP zkrácený na dobu určitou do 31.1.2019, nástup možný ihned
- Náplň práce:výdej obědů na základní škole 1. stupně, mytí nádobí, pravidelný úklid na budově 1. stupně
- Požadujeme: vyučení, pozitivní přístup k dětem, pracovitost, zodpovědnost, týmová spolupráce, účast na školních akcích
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: zs@sion.cz
- Více informací o ZŠ Sion na:www.zssion.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Král., Mandysova 1224 Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové
  • Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové
  • Kontakt : Bednářová Lenka
  • Telefon : +420 775 253 363
  • Adresa : Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Král., Mandysova 1224

Klíčová slova

provozní

odměny

zodpovědnost

týmová

spolupráce

účast

školních

akcích

nabízíme

zvláštní