PopisPrvní kontakt e-mailem
Hledáme zaměstnance na pozici samostatného prodejce zájezdů na pobočce cestovní kanceláře KM TRAVEL v Brně.
DŮLEŽITÉ: Do předmětu emailu prosím, uvádějte název města: Brno
Požadujeme: zkušenosti v prodeji služeb zákazníkům, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, příjemné vystupování a dobrou orientaci na internetu a PC. Praxe v CK/CA výhodou!
Náplň práce: prodej zájezdů CK, komunikace s klienty, aktivní oslovování klientů telefonicky a e-mailem, administrativa, práce s rezervačním systémem CK, zpracování nabídek / letáků do výlohy.
Vybraní uchazeči budou vyzvání k účasti na výběrovém řízení, ale přesný termín ještě není stanoven.
Nabízíme: Příspěvek na stravování a jiné zaměstnanecké výhody

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTVARBET MORAVIA, a.s. - divize CK KM TRAVEL, Masarykova 425/33, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

TVARBET MORAVIA, a.s.
  • TVARBET MORAVIA, a.s.
  • Kontakt : Marta Dřízgová
  • Adresa : TVARBET MORAVIA, a.s. - divize CK KM TRAVEL, Masarykova 425/33, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

zájezdů

práce

aktivní

kontakt

oslovování

administrativa

emailem

telefonicky

klientů

prodej