PopisPRVNÍ KONTAKT E-MAILEM: recepce.trebic@sudoma.cz

Náplň práce:
-prodej vozidel koncovým zákazníkům
-aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
-aktivní nabízení prodejních a servisních nabídek

Požadujeme:
-velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu
-praxe s prodejem vozů v autorizovaném autosalonu nebo autobazaru výhodou
-obchodní zkušenosti výhodou
-velmi dobrá znalost práce na PC
-výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
-obchodní zdatnost
-řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
-spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
-perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
-zázemí silné, prosperující společnosti
-práci s nejmodernější automobilovou technikou
-zajímavé finanční ohodnocení
-pravidelná školení

Zaměstnanecké výhody: služební telefon, služební vozidlo

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice, Žďárského 197, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

ŠUDOMA s.r.o.
  • ŠUDOMA s.r.o.
  • Kontakt : Vlasta Seiferová
  • Telefon : +420 568 840 890
  • E-mail : recepce.trebic@sudoma.cz
  • Adresa : ŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice, Žďárského 197, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

služební

kontakt

profesionálním

schopnosti

příjemné

vystupování obchodní

zdatnost řidičský

průkaz

aktivní

řidič spolehlivost