PopisODBORNÝ PRACOVNÍK POVEZ II.
HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)“ s reg. č.: CZ.03.1.49/0.0/0.0/15_003/0000051.
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťuje příjem žádostí o příspěvek, kontroluje jejich formální správnost.
Komunikuje se zaměstnavateli a dbá na dohled nad realizací vzdělávacích aktivit. Zajišťuje příjem a kontrolu vyúčtování vzdělávacích akcí a poskytnutých příspěvků na mzdy.
Připravuje podklady pro zprávy o realizaci projektu, vč. žádosti o platby a podklady pro ekonomické útvary.
Zajišťuje přípravu podkladů pro hodnocení hodnotící komise.
Kontroluje plnění povinností žadatele vyplývající z dohody o poskytnutí příspěvku a příslušných právních předpisů.
Organizuje odborné semináře pro zaměstnavatele.
Zajišťuje publicitu projektu v rámci regionu.
Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost, iniciativa, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup a schopnost rychle se učit a poznatky aplikovat v praxi, časová flexibilita
- svéprávnost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup: 1. dubna 2019
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu dočasně nepřítomné státní zaměstnankyně (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), nejdéle po dobu realizace projektu, do 30.11.2020.
HLÁSIT SE: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 11.3.2019 včetně na e-mailovou adresu: magda.jirouskova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Magda Jiroušková
  • Adresa : Úřad práce České republiky, Krajská pobočka Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most, tř. Budovatelů 1989, 434 01 Most 1

Klíčová slova

dobu

projektu

povez

vzdělávacích

náplň

pracovní

požadavků

nesplnění

platové

podklady