PopisMísto výkonu práce Pardubice - Dubina.
Nástup možný IHNED, dle dohody.
Do našeho dynamického IT týmu hledáme posilu! Jste aktivní, po informacích toužící člověk, máte všeobecný přehled a jste připravená/ý dát svou vášeň do služeb byznysu? Čekají Vás u nás zajímavé projekty, na kterých je možnost se učit a prohlubovat své odborné znalosti.
Náplň práce :
" Podpora uživatelů (zaměstnanců) zařízení (počítače, tiskárny, telefony apod.), vzdálená podpora
" Technické poradenství zaměstnancům
" Instalace software a řešení problémů s jeho funkčností
" Analýza a řešení požadavků zaměstnanců ve spolupráci s klíčovými uživateli
" Optimalizace podnikových postupů v informačním systému IS (Helios Green)
" Základní správa informačního systému (Helios Green)
" Optimalizace podnikových postupů v informačním systému
" Nastavování práv apod.
" Konfigurace a přizpůsobení
Požadavky :
" schopnost zacházet s IT hardwarem
" základní znalosti síťových technologií
" týmovost, je nutná úzká spolupráce v IT týmu
" odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
" aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
" SŠ/VŠ vzdělání
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme :
" zázemí stabilní společnosti
" firemní notebook a mobilní telefon
" zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a jedním z největších v ČR
" čisté, nové a moderní pracovní prostředí
" spravedlivé finanční ohodnocení
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody a benefity
" spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
" kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
" přístup k novým technologiím a technickému vybavení
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

Autocentrum BARTH a.s.
  • Autocentrum BARTH a.s.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 464 645 128
  • Adresa : Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12

Klíčová slova

systému

postupů

podnikových

helios

řešení

možnost

zaměstnanců

práce

informačním

největších