PopisVŠEOBECNÁ ÚČETNÍ
pružná pracovní doba, minimální vzdělání ÚSO s maturitou, VŚ vzdělání výhodou, požadujeme praxi účetní minimálně 3 roky, nástup možný ihned, plat 22 000 - 32 000 Kč dle délky praxe + možnost finančních bonusů
Náplň práce: účtování faktur přijatých a vydaných, účtování pokladny, vnitřních dokladů, pravidelné čtvrtletní a roční závěrky včetně výkazu PAP, ostatní úkony související s účetní agendou.
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví, uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word a Excel), pečlivost, samostatnost, znalost účetního programu GINIS výhodou.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost odborného růstu, dalšího vzdělávání.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: j.totkova@soltrutnov.cz.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov - pracoviště, Procházkova 818, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov
  • Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov
  • Kontakt : Jana Totková
  • Adresa : Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov - pracoviště, Procházkova 818, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Klíčová slova

znalost

možnost

účetní

práce

vzdělání

účtování

excel

word

office

všeobecná