PopisPrac. náplň: administrativní práce v technickém skladu, příjem a výdej skladových položek, zásobování technického skladu
Požadujeme: znalost PC - MS office středně pokročilý, znalost AJ/NJ mírně pokročilý, řid.oprávnění sk.B, zodpovědnost, spolehlivost, kolektivní práce
Mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie 6 000 Kč/ročně, služební telefon, výhodné telef.tarify.
Kontakt telefonicky, emailem.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKostelecké uzeniny a.s., provoz Planá nad Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá nad Lužnicí Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Kostelecké uzeniny a.s.
  • Kostelecké uzeniny a.s.
  • Kontakt : Petra Varačková
  • Telefon : +420 724 067 818,381 419 363
  • Adresa : Kostelecké uzeniny a.s., provoz Planá nad Lužnicí, Průmyslová 499, 391 11 Planá nad Lužnicí

Klíčová slova

znalost

pokročilý

prac

příspěvek

dovolené

závodní

stravování

svačiny

zdarma

zaměstnanecké