PopisSmlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Nástup dohodou.
Pracovní náplň:
- správa movitého a nemovitého majetku
- zajišťování údržby majetku a zpracovávání návrhů řešení oprav a havarijních stavů
- zajišťování dohledu nad přípravou a realizací oprav, přebírání objednaných prací a kontrola fakturace za běžné opravy,
- příprava zadávací dokumentace k opravám, dozor nad drobnými opravami
- správa bytů a prostor k podnikání po ekonomické a právní stránce
- vyúčtování služeb spojených s byty a s prostory k podnikání
Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání (stavebního či technického směru výhodou)
- minimálně 3 roky praxe v oblasti správa nemovitostí, realizace staveb
- znalost právních předpisů (zákon o obcích, občanský zákoník) výhodou
- znalost majetkosprávní agendy, stavebního zákona a územního plánování, znalost místního prostředí výhodou
- znalost čtení projektové dokumentace výhodou
- samostatné řešení problémů, přesnost, spolehlivost, technické myšlení, zodpovědnost
- znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
Přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
- datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)
a přílohy:
- profesní životopis
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost
Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými doklady na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 18.03.2019, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 18.03.2019 do 17 hodin.
Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - referent/referentka odboru majetku a investic"
Bližší informace poskytne kontaktní osoba.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 407/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

Město Lovosice
  • Město Lovosice
  • Kontakt : Lucie Dvořáková
  • Telefon : +420 416 571 164
  • Adresa : Školní 407/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

znalost

výhodou

lovosice

správa

doklady

řešení

číslo

profesní

majetku

zajišťování