PopisProfil nového zaměstnance - Všeobecná sestra (Všeobecná sestra pro péči v psychiatrii) CDZ Strakonice

Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného pracovníka na pozici Všeobecná sestra / Všeobecná sestra pro péči v psychiatrii v rámci projektu "Centrum duševního zdraví Strakonice".

Co požadujeme:
- Vzdělání pro výkon odbornosti 911 (všeobecná sestra), nebo 925 (sestra v domácí péči) ukončené, 914 (všeobecná sestra pro péči v psychiatrii) ukončené nebo alespoň započaté a probíhající
- Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- Nejméně jeden rok aktivní praxe ve zdravotnictví, optimálně buď v oboru psychiatrie, nebo v ošetřovatelské péči ve vlastním sociálním prostředí klienta
- Schopnost týmové spolupráce
- Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
- Bezúhonnost
- Uživatelskou znalost práce s počítačem
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Co nabízíme:
- Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nástupní plat 40.000,- - 47.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
- 25 dní dovolené
- Možnost pracovat na zkrácený úvazek
- Možnost dalšího vzdělávání
- Místo výkonu - Strakonice
- Pracovní doba - jednosměnná

Náplň práce:
- Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
- Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci (schizofrenie nebo afektivní poruchy)
- Prace v týmu (s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně)
- Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou

Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá Mgr. Veronika Švarcová (tel. 774483769, e-mail: poradna@fokus-pisek.cz)

Termín ukončení příjmu přihlášek do 31.3.2019.

Datum a přesné místo výběrového řízení bude upřesněn.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFOKUS - Písek, z.ú. - pracoviště Strakonice, Lidická 1081, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně47000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T02:39:03

Společnost

FOKUS - Písek, z.ú.
  • FOKUS - Písek, z.ú.
  • Kontakt : Veronika Švarcová
  • Telefon : +420 774 483 769
  • Adresa : FOKUS - Písek, z.ú. - pracoviště Strakonice, Lidická 1081, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

sestra

všeobecná

péči

práce

psychiatrii

možnost

strakonice

zdraví

duševního

schopnost