PopisKontakt: Nejezchlebová Lucie, tel.: 778405718, e-mail: prace@jamesgrant.cz
Očekáváme:
- samostatnost
- schopnost práce v týmu
- komunikační schopnosti
- ochota k dalšímu vzdělávání a osobnímu rozvoji
- praxe z banky, pojišťovny, pošty, investiční skupiny či jako finanční poradce vítána.

Nabízíme:
- různorodou činnost napříč celým finančním trhem
- možnost profesního růstu

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání a oslovování klientů
- udržování kontaktů se stávajícími klienty
- uzavírání pojistných smluv s klienty
- spolupráce při výběru zprostředkovatelů pojištění
- vedení dokumentace
- zpracování finanční analýzy
- navrhování daňové optimalizace
- tvorba analýz a statistik
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěArcheologická 2256/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-05T02:12:40

Společnost

PM Lužiny, s.r.o.
  • PM Lužiny, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Nejezchlebová
  • Telefon : +420 778 405 718
  • E-mail : prace@jamesgrant.cz
  • Adresa : Archeologická 2256/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

finanční

kontakt

pojistných

růstunáplň

práce aktivní

vyhledávání

oslovování

klientů udržování

kontaktů

stávajícími