PopisPracoviště: kancelář a pracoviště v Ostravě, práce v terénu v okolí Ostravy
Kontakt: v případě zájmu pošlete životopis na e-mail: daniel.bogocz@generali.com
- telefonicky 8:00 - 17:00

Požadujeme: komunikativnost, aktivní přístup, ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem

Náplň práce:
- udržování kontaktů se stávajícími klienty
- uzavírání pojistných smluv s klienty
- zpracování finanční analýzy

Poskytujeme kompletní zaškolení v oblasti pojišťovnictví, firemní benefity .Vhodné pro absolventy.

Nabízíme: ve zkušební době 20 000 Kč + provize Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGenerali Pojišťovna a.s. - Ostrava, Varenská 1414/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Generali Pojišťovna a.s.
  • Generali Pojišťovna a.s.
  • Kontakt : Daniel Bogocz
  • Telefon : +420 733 572 169 8-17hod.
  • E-mail : daniel.bogocz@generali.com
  • Adresa : Generali Pojišťovna a.s. - Ostrava, Varenská 1414/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

klienty

pracovištěkancelář

analýzyposkytujeme

stávajícími

uzavírání

pojistných

smluv

zpracování

finanční