PopisNáplň práce: bezkonkurenční finanční ohodnocení, profesionální školení na vysoké úrovni, certifikace u ČNB, dotované prostory plně vybavené kanceláře. Komunikační dovednosti, praxe v oboru výhodou.
Výhody: mobilní telefon, notebook, přenosná tiskárna, propracovaný vzdělávací systém, široké portfolio produktů, analytické zázemí, péče o stávající klienty společnosti, schůzky zařizuje přidělená asistentka.
Požadavky: práce na PC, řidičský průkaz sk.B, výborné komunikační schopnosti, organizační schopnosti, časová flexibilita, právní bezúhonnost.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMS finance, a.s.. - Malenovice, Masarykova 1013, Malenovice, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-11T01:58:24

Společnost

SMS finance, a.s.
  • SMS finance, a.s.
  • Kontakt : Hana Procházková
  • Telefon : +420 603 790 694
  • E-mail : hana.prochazkova@sms-as.eu
  • Adresa : SMS finance, a.s.. - Malenovice, Masarykova 1013, Malenovice, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

schopnosti

práce

komunikační

náplň

široké

portfolio

produktů

analytické

zázemí

péče