PopisAUTOELEKTRIKÁŘ/-KA
- Místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: elektroinstalační práce, diagnostika, příp. opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
- Nabízíme: odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonicky nebo e-mailem, tel. 793 692 079, kontaktní osoba Marie Pšeničková, e-mail: marie.psenickova@malina-vrse.info
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Marie Pšeničková
  • Telefon : +420 739 692 079
  • E-mail : marie.psenickova@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

práce

odměny

mimofiremní

dovolené

navíc

pračné

obědy

pracovišti

proplacené

přestávky