PopisCZ-ISCO: 74122 Elektromechanici elektr. zařízení v dopravních prostředcích
ELEKTROMECHANIK/ČKA
- Místo výkonu práce: Pouchovská č.p. 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení
- Náplň práce: elektromechanik/-čka pro opravy a údržbu elektrobusů a trolejbusů,
- Požadujeme: řidičský průkaz minimálně skupiny B, vzdělání v oboru elektro, částečnou znalost českého jazyka - bude ověřeno zaměstnavatelem. Výhodou bude pokud budete mít kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - § 6.
- Nabízíme: příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné jízdné
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vítková Dana, tel. 495 089 231, 603 568 571 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPouchovská 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně20400 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
  • Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
  • Kontakt : Dana Vítková
  • Telefon : +420 495 089 231,603 568 571
  • Adresa : Pouchovská 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

příspěvky

práce

czisco

stravování

elektro

částečnou

znalost

českého

jazyka

ověřeno