PopisPředem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.

SMART MS s.r.o. je firma která se zabývá investicemi v oborech, kterým dobře rozumíme, v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké.
Preferujeme investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb.
Náplň práce:
" Poskytování servisu s partnerskými firmami
" Komunikace s kolegy a nadřízenými
" Vedení týmu investičních specialistů
" Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace, prodejních výsledků a kvalitu poskytovaných služeb
" Pracovat na svém osobním rozvoji
Požadujeme:
" Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
" Komunikační a vyjednávací dovednosti s orientací na zákazníka
" Manažerské dovednosti
" Práce s PC na uživatelské úrovni
" Samostatnost, aktivita a zodpovědnost
" Řidičský průkaz skupiny B
" Zkušenosti ve finančním sektoru minimálně jeden rok
Nabízíme:
" Zajímavou práci ve stabilní společnosti
" Prostor pro seberealizaci
" Možnost profesního růstu a rozvoje
" Profesionální zaškolovací program v investicích
" Hokej Kometa - Skybox pro klienty
" Tenisové turnaje s Karolínou Plíškovou
" Golfové turnaje pro klienty
" Motivující mzdové ohodnocení
" Místo pracoviště: Brno
Mzdové ohodnocení:
" Výplata 50.000,- Kč/ měsíc
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMART MS s.r.o.-prac., Zvonařka 92/5, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

SMART MS s.r.o.
  • SMART MS s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Lukáš Melichárek
  • Telefon : +420 603 278 656
  • Adresa : SMART MS s.r.o.-prac., Zvonařka 92/5, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

uchazeče

turnaje

předem

dovednosti quot práce

finančním

b quot zkušenosti

skupiny

průkaz

zodpovědnost quot řidičský

aktivita