PopisMísto výkonu práce: Sušice, Soběšice 163, PSČ 342 01
Kontaktní osoba: Nováková Kateřina Bc.tel.720169466, e-mail: info@sobesice.eu
Požadavky: Požadavky: Technická zdatnost, zkušenost s vedením lidí, znalost výkresové dokumentace, spolehlivost, týmová spolupráce, loajalita, min. jeden rok praxe na totožné nebo obdobné pozici v kovovýrobě nebo strojírenství.
Náplň práce: Zajišťuje kvalitní provedení výrobků, pracovní a technologickou kázeň podřízených, kontrolu nad přidělenými úkoly a dělbu práce. Dohlíží na bezpečnost práce a zajišťuje pravidelnou údržbu strojů, vč. kontroly a revizí - v kooperaci s dodavateli. Současně pracuje i na provoze a kontroluje veškeré hotové výrobky. Předává nadřízeným potřeby a požadavky výroby a dohlíží na správný technologický postup výroby.
Zaměstnanecké výhody: Nadstandardní finanční ohodnocení + prémie za hladký průběh výroby, 5 týdnů dovolené, firemní stravování
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSušice, Soběšice 163, PSČ 342 01 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

Soběšická EKOfarma, s.r.o.
  • Soběšická EKOfarma, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Nováková
  • Telefon : +420 720 169 466
  • Adresa : Sušice, Soběšice 163, PSČ 342 01

Klíčová slova

práce

požadavky

dohlíží

výroby

zajišťuje

místo

veškeré

kontroluje

provoze

pracuje