PopisV případě zájmu očekáváme profesní životopis do 31. 3. 2019 na e-mail: brouzda@schierer.cz, následně budou uchazeči pozváni na osobní pohovor.
Náplň práce: prodejce stavebnin
-přímý prodej zboží a odborné poradenství zákazníkům na prodejně
-příjem a zpracování objednávek od zákazníků
-objednávání, příjem a fakturace zboží
-zpracování cenových nabídek
Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním pohovoru dle praxe a kvalifikace, nástup možný ihned nebo dle domluvy, pracovní poměr na dobu určitou s výhledem prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:Stravenky a´100 Kč, mobilní telefon, prémie, odměny, 13. plat, příspěvek na PP, 4 dny zdravotního volna.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkladová 551/9, Koterov, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

Profi Schierer s.r.o.
  • Profi Schierer s.r.o.
  • Kontakt : Petr Brouzda
  • Adresa : Skladová 551/9, Koterov, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

dobu

dle

případě

určitou

pohovoru

praxe

kvalifikace

nástup

možný

ihned