PopisREFERENT/-KA - KULTURA, EKONOMIKA
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění; je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Náplň práce: komunikace se subjekty v oblasti kultury, sportu a cestovního ruchu; podíl na koncepčních činnostech, zpracování databází a statistik v oblasti kultury a cestovního ruchu; příprava rozpočtu a podíl na dalších ekonomických činnostech odboru; kontrola dodržování podmínek dotací - žádostí a vyúčtování; zajištění agendy vítání občánků a agendu jubilantů města; koordinace naplňování volnočasového portálu na webu města; zpracování podkladů pro jednání rady a zastupitelstva města
- Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou; ekonomicko analytické myšlení; znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet); komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení; řidičský průkaz skupiny B výhodou; uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace; propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců; pružnou pracovní dobu; čtyři dny placeného zdravotního volna; pět týdnů dovolené; zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance); příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 20. 3. 2019
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariera. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMagistrát města Hradec Králové, Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

Statutární město Hradec Králové
  • Statutární město Hradec Králové
  • Kontakt : Kristýna Lišková
  • Telefon : +420 495 707 283
  • Adresa : Magistrát města Hradec Králové, Československé armády 408/51, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

pracovní

osobního

podíl

oblasti

přihlášky

kultury

možnost

cestovního

ruchu

práce