PopisSPECIALISTA/-KA DEVIZOVÝCH OPERACÍ pro Rumunsko
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, aktivní znalost rumunského jazyka (komunikace s rumunskými klienty), znalost práce na PC, zájem o dění na finančním trhu, výhodou je vzdělání ekonomického směru (není podmínkou)
- Náplň práce: poskytování individuálních řešení pro středně velké firmy v oblasti devizových operací, směna zahraničních měn po telefonu se stávajícími klienty, hledání řešení pro eliminaci kurzového rizika, informování klientů o dění na finančním trhu, pravidelný kontakt s klienty a navrhování vhodných strategií, které odpovídají jejich potřebám
- Budete obchodovat pouze s našimi stávajícími klienty, kteří Vám se zájmem o obchod zavolají. Akvizice nových klientů nebude náplní Vaší práce
- Nabízíme: stabilní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí, další vzdělávání v ekonomické oblasti, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick day), výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění nebo volnočasové aktivity, finanční podpora při přestěhování
- Pozice vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu kontaktujte: Michaela Zídková, tel: 498 777 830, e-mail: michaela.zidkova@akcenta.eu nebo osbně na adrese: Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové mezi 8-16hod

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAKCENTA CZ a.s. - pobočka HK, Nerudova, Nerudova 1361/31, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

AKCENTA CZ a.s.
  • AKCENTA CZ a.s.
  • Kontakt : Michaela Zítdková
  • Telefon : +420 498 777 830
  • Adresa : AKCENTA CZ a.s. - pobočka HK, Nerudova, Nerudova 1361/31, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

klienty

stávajícími

řešení

práce

vzdělání

klientů

dění

finančním

trhu

znalost