Popisvyhlašuje výběrové řízení na pozici
Právník/právnička Odboru právního
Popis pracovní pozice:
-příprava, vypracovávání a kontrola návrhů smluv, právních podání, žalob a jiných listin
-právní poradenství a vypracovávání stanovisek pro jednotlivá pracoviště ZČU v Plzni
-zastupování ZČU před soudy a správními orgány

Požadujeme:
-ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru Právo
- praxe v oboru výhodou (zejména v oblasti přípravy smluv a veřejných zakázek)
- praxe v oblasti GDPR výhodou
-znalost anglického jazyka a schopnost pracovat s anglickým textem výhodou
-znalost práce s PC na uživatelské úrovni
-řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:
-zajímavou a různorodou práci
-pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-odpovídající mzdové ohodnocení dle platného Vnitřního mzdového předpisu ZČU v Plzni

Termín nástupu:
-květen 2019 nebo dle dohody

Informace o pracovišti:

Písemné přihlášky spolu se strukturovaným životopisem a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu: Západočeská univerzita v Plzni, Odbor personální, 306 14 Plzeň - pošt. přihr. 314 nebo elektronicky na e-mailovou adresu: fajtova@rek.zcu.cz
Obálku nebo předmět e-mailové zprávy označte: "Výběrové řízení - právník odboru právního".

Uzávěrka přihlášek: 05.04.2018 včetně

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.Toto není výběrové řízení ve smyslu "Úplného znění řádu výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků Západočeské univerzity v Plzni ze dne 22. července 2011".

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZápadočeská univerzita v Plzni . odbor Legislativní a právní, Univerzitní 2732/8, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně33000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

Západočeská univerzita v Plzni
  • Západočeská univerzita v Plzni
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : Západočeská univerzita v Plzni . odbor Legislativní a právní, Univerzitní 2732/8, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

řízení

výběrové

zču

dle

smluv

výhodou znalost

praxe

oboru

vzdělání

plzni