PopisV případě zájmu se ozvěte na https://www.paspoint.cz/all-project-list/sluzby/osobniasistence/dotaznik-pro-osobni-asistenty/
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Máte zájem o dlouhodobou placenou praxi? Hledáte smysluplnou práci?
Chcete poznat zajímavé lidi s originálním pohledem na svět?
Nabízíme Vám práci osobního asistenta!
Náplň práce:
" podpora zdravotně postižených, zejména lidí s autismem
" účast na pravidelných poradách, školeních, supervizích
Časový rozsah: v dopoledních i odpoledních hodinách, po domluvě i o víkendech a během svátků, ale hlavně dle VAŠICH možností
Předpokládaný nástup: dle dohody, ideálně co nejdříve
Nabízíme:
" dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti či pracovní poměr
" metodické vedení, zázemí neziskové organizace s širokým záběrem sociálních služeb
" supervize
Výhodou
" předchozí zkušenost s lidmi s autismem, případně s prací osobního asistenta
Požadujeme:
" empatii, citlivý a důsledný přístup ke klientům
" zdravotní způsobilost
" bezúhonnost
" časovou flexibilitu, ochotu navázat dlouhodobou spolupráci
" ochotu dále se vzdělávat
" uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, internet)
Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, odměny, materiální zabezpečení, odborný kolektiv, odborná praxe a podpora.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPaspoint, z.ú. - Nerudova, Nerudova 321/7, Veveří, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-03-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

Paspoint, z.ú.
  • Paspoint, z.ú.
  • Kontakt : Mgr. Martin Polenský
  • Telefon : +420 775 199 801
  • E-mail : polensky@paspoint.cz
  • Adresa : Paspoint, z.ú. - Nerudova, Nerudova 321/7, Veveří, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

osobního

pracovní

dle

dlouhodobou

sociálních

asistentapožadujemequot empatii

prací

případně

autismem