PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: MASO - UZENINY NOVÁK, objekt PENNY marketu Svitavy
NÁPLŇ PRÁCE: doplňování pultů, krájení salámů, sýrů, drobná výroba, prodej masa, uzenin, salátů, pekařských výrobků, kontrola kvality prodávaného sortimentu
POŽADAVKY: základní vzdělání + praxe nebo vyučení v alespoň příbuzném oboru + praxe, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, bezúhonnost, flexibilita, slušné vystupování k zákazníkům, smysl pro týmovou práci
NABÍZÍME: nástup možný ihned, možnost plného nebo částečného úvazku, možnost pouze na odpolední směnu, místo vhodné pro rodiče na mateřské dovolené nebo důchodce, stravování na prodejně zdarma, 2x ročně prací prostředek, proplacení přesčasů, příplatek za svátky, soboty a neděle, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možnost karierního růstu
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCERSY 2010 s.r.o. - Svitavy (Brněnská), Brněnská 801/1, Lány, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

CERSY 2010 s.r.o.
  • CERSY 2010 s.r.o.
  • Kontakt : Cerulíková
  • Telefon : +420 602 463 153
  • Adresa : CERSY 2010 s.r.o. - Svitavy (Brněnská), Brněnská 801/1, Lány, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

možnost

místo

praxe

práce

dovolené

mateřské

rodiče

vhodné

směnu

odpolední