PopisA11 z:6/3/2019
Náplň práce:
- práce na VZV a manipulace s díly ve skladu
- kontrola a evidence materiálu.
Požadujeme:
- praxe ve skladu a řízení VZV podmínkou
- VÝHODOU průkaz VZV.
Nabízíme:
- bonus za docházku 800 Kč, stravenky 65 Kč/den, příspěvek na dovolenou.
Životopis zašlete na e-mail administrator@lnyvision.com .
Kontakt telefonicky a osobně v čase 8:00-14:00 hod. na adrese viz výše.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěL&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., prac. Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Holubová
  • Telefon : +420 558 431 735(po-pá8-14.00hod.)
  • Adresa : L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., prac. Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

vzv

a11z632019 náplň

docházku

viz

adrese

hod

čase

osobně

telefonicky

kontakt