PopisMísto výkonu práce: PHARMING, a..s.,Zahrady č.p. 34, Krásná Lípa.
Požadujeme:
chuť pracovat, spolehlivost, organizační schopnosti, nekonfliktnost a částečnou znalost práce na PC . Vše Vám ukážeme při osobním pohovoru a práci Vás naučíme.
Náplň práce: administrativa spojená se skladovou evidencí - vykládka z kamionů, výdej materiálu na zakázky, nakládka a vykládka převozů a manipulace s odpady + práce se čtečkami v rámci evidence materiálu.
Kontakt: Zájemci zašlou písemný životopis !!!! Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPHARMING, a.s. - 03: divize Zahrady, Zahrady 34, Krásná Lípa, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2018-08-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

PHARMING, a.s.
  • PHARMING, a.s.
  • Kontakt : Hrachová
  • Adresa : PHARMING, a.s. - 03: divize Zahrady, Zahrady 34, Krásná Lípa, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

práce

místo

amanipulace

vykládkaz

kamionů

výdej

materiálu

zakázky

nakládka

vykládkapřevozů