PopisSKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.4.2019
- Náplň práce: příjem a expedice zboží, komunikace s klienty
- Požadujeme: vyučení; znalost práce na PC; dobré vystupování a komunikativnost; spolehlivost, samostatnost a nasazení; obchodního a týmového ducha; chuť pracovat a zdokonalovat se
- Nabízíme: dobré platové ohodnocení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Petrovický Miroslav, tel.: 608 711 471, e-mail: pesansro@seznam.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPESAN s.r.o. - provozovna Babice, Babice 13, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

PESAN s.r.o.
  • PESAN s.r.o.
  • Kontakt : Petrovický
  • Telefon : +420 608 711 471
  • Adresa : PESAN s.r.o. - provozovna Babice, Babice 13, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

dobré

práce

skladníkice

zájmu

pracovat

zdokonalovat

se

nabízíme

platové

ohodnocení