PopisPrvotní kontakt e-mailem :michaela.krejcova@lindner-group.com

Náplň práce:
Optimalizace průběhu a procesů pomocí nasazení uznávaných metod (Lean, 6-Sigma).
Koncepce opatření k standartizaci a zjednodušení procesů ve výrobě.
Zavedení metod pro kontinuální optimalizaci.
Detailní přejímka a dokumentace procesů a pracovních postupů, fundovaná analýza.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v technické oboru
Praxe v oboru
Německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni

Pružná pracovní doba, stravenky, mimořádné prémie, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou a vánoce
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLindner Türen - Fassaden s r.o. - 001, Karlovarská 1415, 363 01 Ostrov nad Ohří Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • Lindner Türen - Fassaden s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Krejčová
  • Telefon : +420 353 105 043
  • E-mail : michaela.krejcova@lindner-group.com
  • Adresa : Lindner Türen - Fassaden s r.o. - 001, Karlovarská 1415, 363 01 Ostrov nad Ohří

Klíčová slova

procesů

metod

prvotní

úrovnipružná

vzdělání

technické

oboru praxe

oboru německý

anglický

jazyk