PopisNakladatelství JIRI MODELS a.s., působící 27 let na mezinárodním trhu, s obratem 100 mil. Kč, rozšiřuje tým a hledá kandidáta/kandidátku s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější.

Místo výkonu práce: Písek

Náplň práce:
- prodej výrobků a aktivní komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky
- navazování nových obchodních vztahů
- tvorba obchodních nabídek
- účast na největších světových veletrzích v oboru - Hongkong, Německo, Itálie (aktuálně 5 mezinárodních výstav ročně)

Požadujeme:
- obchodní myšlení
- komunikační dovednosti
- schopnost vést obchodní schůzku, prodejní dovednosti
- výborná znalost anglického jazyka (mluvený i písemný projev - min. B2), německý jazyk výhodou
- ochota cestovat
- spolehlivost, flexibilita a loajalita

Nabízíme:
- zázemí stabilní české firmy
- samostatnou a různorodou práci
- motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie)
- sleva na firemní výrobky
- přátelské a otevřené prostředí
- stravenky
- vzdělávací kurzy, školení
- zdravotní volno / sickday
- firemní akce
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVladislavova 250, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

JIRI MODELS a.s.
  • JIRI MODELS a.s.
  • Kontakt : Michaela Nováková
  • Telefon : +420 380 425 603
  • E-mail : info@jirimodels.com
  • Adresa : Vladislavova 250, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

obchodní

dovednosti

obchodních

firemní

flexibilita

spolehlivost

cestovat

ochota

výhodou

jazyk