PopisUKLÍZEČ/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE
- PP, DPP na dobu určitou, nástup možný ihned, pro zájemce s ukončeným středoškolským vzděláním nabízíme práci na plný úvazek
- Náplň práce: hrubý i drobný úklid, mytí nádobí, žehlení, praní, resp. další provozní činnosti dle denního režimu
- Požadavky: dobrý zdravotní stav podmínkou, další předpoklady k výkonu činnosti: trestní bezúhonnost, výhodou záliba v domácích činnostech - vaření, zahrádka, ruční práce, pozitivní vztah k dětem a blízká dostupná vzdálenost, potravinářský průkaz výhodou
- Nabízíme: práci v dynamickém kolektivu s možností profesního růstu
- V případě zájmu kontaktujte: Rousková Lenka, tel.: 603 523 098, e-mail: zdrava.budoucnost@email.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZDRAVÁ BUDOUCNOST z.s. - asociace pohybu a výživy dětí, MŠ Libčany, Libčany 27, 503 22 Libčany Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-06T02:18:45

Společnost

ZDRAVÁ BUDOUCNOST z.s. - asociace pohybu a výživy dětí
  • ZDRAVÁ BUDOUCNOST z.s. - asociace pohybu a výživy dětí
  • Kontakt : Lenka Rousková
  • Adresa : ZDRAVÁ BUDOUCNOST z.s. - asociace pohybu a výživy dětí, MŠ Libčany, Libčany 27, 503 22 Libčany

Klíčová slova

práce

práci

nabízíme

činnosti

uklízečka

blízká

dětem

vztah

pozitivní

zahrádka