PopisMísto výkonu práce: Praha 8, Horňátecká 1772/19, Praha 8
Kontaktní osoba: Vítek Lukáš, e-mail: lukas.vitek@ulimex.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Nástup možný ihned po splnění všech vstupních podmínek.

Náplň práce: vyhledávání obchodních příležitostí, příprava a tvorba nabídek, komunikace se zákazníky, podpora v oblasti realizace zakázek, administrativní práce na PC

Požadavky: vzdělání technického směru, znalost práce na PC (Windows, Office, Word, Excel, Outlook), komunikativnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, v případě potřeby časová flexibilita, řidičský průkaz sk B

Zaměsnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, služební vozidlo i pro soukromé účely, příspěvek na důchodové pojištění Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěULIMEX, spol. s r.o. - místo výkonu práce Praha 8, Horňátecká 1772/19, Kobylisy, 182 00 Praha 82 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

ULIMEX, spol. s r.o.
  • ULIMEX, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lukáš Vítek
  • E-mail : lukas.vitek@ulimex.cz
  • Adresa : ULIMEX, spol. s r.o. - místo výkonu práce Praha 8, Horňátecká 1772/19, Kobylisy, 182 00 Praha 82

Klíčová slova

práce

praha

místo

flexibilita

office

word

excel

outlook

komunikativnost

pečlivost