PopisMísto výkonu práce: Ústí nad Labem.
Práce na DPP později možnost na HPP.
Náplň práce: jedná se o provádění zahradnických prací na plochách při údržbě zeleně, sekání trávy, úpravě záhonů, střihání keřů atd.
Požadavky: znalosti v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, flexibilita, spolehlivost, znalost zahradní techniky.
Nabízíme: mzdu 100 -120,-Kč/hod., stravenky, vhodné i pro absolventy.
Kontakt:od 07:00 do 15:30 hod si telefonicky sjednat osobní schůzku. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTILIA Garden s.r.o. - ÚL, Ústí nad Labem Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TILIA Garden s.r.o.
  • TILIA Garden s.r.o.
  • Kontakt : Iva Martínková
  • Telefon : +420 736 752 666
  • E-mail : martinkova@tiliagarden.cz
  • Adresa : TILIA Garden s.r.o. - ÚL, Ústí nad Labem

Klíčová slova

práce

výhodou

místo

technikynabízíme

řidičský

průkaz

skupiny

flexibilita

spolehlivost

znalost