PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
zednické práce ( omítky, vyzdívky); pomocné práce na stavbě

Požadavky:
vyučen v oboru; zkušenosti min. 5 let se zednickými pracemi; dobrá fyzická zdatnost; trestní rejstřík bez záznamu; samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kobliha.a@seznam.cz;
- telefonicky na čísle 606 191 348 - paní Sabina Koblihová

Místo výkonu práce - staveniště zaměstnavatele
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPod Hůrkou 1975, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-07T01:23:46

Společnost

Antonín Kobliha
  • Antonín Kobliha
  • Kontakt : Sabina Koblihová
  • Telefon : +420 606 191 348
  • Adresa : Pod Hůrkou 1975, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

práce

nástup

koblihaaseznamcz

samostatnost

spolehlivost

pracovitostzájemci

hlásit

zasláním

životopisu

telefonicky