PopisNÁPLŇ PRÁCE: samostatné vedení účetní agendy, daňová evidence, vnitropodnikové řízení nákladů provozu, vedení evidence majetku
POŽADAVKY: upřednostňujeme zkušenosti s vedením účetní agendy, požadujeme velmi dobrou schopnost komunikace v interním prostředí firmy - budete neustále komunikovat s manažery, majitelem, specialisty a dalšími zkušenými kolegy při řízení nákladů společnosti
NABÍZÍME: zázemí úspěšné české společnosti, budete se podílet na budování společnosti, motivující finanční ohodnocení, systém firemních benefitů - stravenky, podpora vzdělávání atd., stravenky, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní doba, sodexo benefity, multisport
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHálkova 2217/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-08T01:57:48

Společnost

PAPERA s.r.o.
  • PAPERA s.r.o.
  • Kontakt : Monika Kadlecová
  • Telefon : +420 461 541 078(volba4personální)
  • Adresa : Hálkova 2217/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

stravenky

agendy

nákladů

evidence

řízení

účetní

vedení

společnosti

podílet

budování